Hospitalizace

Pacientům, kteří u nás musí po zákroku nebo před tím chvilku zůstat, poskytujeme intenzivní péči ve speciálních hospitalizačních boxech.

OrdinujemePOZOR ZMĚNA
Vážení klienti, rádi bychom Vás upozornili na trvalou změnu ordinačních hodin platnou od 19.9.2022. V úterý a ve středu se ordinační doba zkracuje do 16.00 hod.

Pondělí8.00 - 18.00
Úterý8.00 - 16.00
Středa8.00 - 16.00
Čtvrtek8.00 - 18.00
Pátek8.00 - 16.00
Sobotapouze objednaní pacienti
NeděleNeordinujeme
Chci se
objednat
Akutní
případ

Hospitalizační boxy

Hospitalizační neboli lůžkovou část tvoří samostatná místnost, ve které má každý pacient svůj vlastní box vybavený dekou, termopřikrývkou, popřípadě miskou s krmivem a vodou. V těchto prostorech tráví čas pacienti po operacích nebo jiných zákrocích vyžadujících sedaci, či anestezii. Z místnosti je možné vyjít přímo na dvorek a do zahrady, což „ocení“ především pacienti hospitalizovaní na více dnů. Všem hospitalizovaným pacientům je poskytována intenzivní péče 24 hodin denně.

 

Kyslíkový box 

Slouží pro pacienty po těžkých chirurgických zákrocích, nebo ve fázi akutního srdečního či dechového selhání. Zabezpečuje lepší saturaci tkání kyslíkem, což umožňuje poskytovat účinnější terapii a posilovat regenerační procesy u hospitalizovaných zvířat.

Fotogalerie

Hospitalizace
Hospitalizace
Hospitalizace

Chcete se objednat nebo máte nějaké dotazy?

Napište nám pomocí formuláře níže.

*
*
*