Kombinované přípravky

OrdinujemePOZOR ZMĚNA
Vážení klienti, upozorňujeme na změnu ordinačních hodin ČTVRTEK 19.1. 8.00 - 16.00 PÁTEK 20.1. 8.00 - 15.00 Děkujeme za pochopení.

Pondělí8.00 - 18.00
Úterý8.00 - 16.00
Středa8.00 - 16.00
Čtvrtek8.00 - 18.00
Pátek8.00 - 16.00
Sobotapouze objednaní pacienti
NeděleNeordinujeme
Chci se
objednat
Akutní
případ

Kombinované přípravky působí jak proti vnějším, tak proti vnitřním parazitům. Používají se jako spot - on (kapka na kůži).

 

BROADLINE pro kočky

Účinné látky: S-methopren, fipronil, eprinomectin, praziquantel

Nový spot–on přípravek pro kočky, který jako jediný na trhu má účinek při nákaze tasemnicemi, hlísticemi a ektoparazity. Tento přípravek je určen výhradně pro případy, kdy je léčba zaměřena na všechny tři skupiny najednou. Z ektoparazitů účinkuje na blechy a klíšťata. K odstranění blech dochází během 24 hodin a účinek trvá 1 měsíc. Přípravek funguje na dospělce i na vývojová stádia (vajíčka, larvy, kukly), lze jej také použít při léčbě alergie na bleší kounutí (FAD). K odstranění klíšťat dochází do 48 hodin a účinnost trvá 3 týdny. Jako jediný přípravek působí i proti červům napadající močový aparát a prevence srdeční dirofilariózy.

Přípravek neobsahuje alkohol, tudíž nedochází k podráždění kůže v místě aplikace. Účinná látka methopren a fipronil (proti blechám a klíšťatům) se vstřebává celým povrchem kůže, ale účinná látka eprinomectin a praziquantel (proti vnitřním parazitům) se vstřebává jen v místě aplikace a po 10 dnech vymizí, proto nedochází k zatížení jater a přípravek lze používat každý měsíc.

Spot- on se vyskytuje ve dvou variantách kategorie do 2,5 kg a kategorie od 2,5kg do 7,5 kg, přípravek lze použít u koťat od 7 týdnů.

Po aplikaci by mělo být zabráněno vzájemnému olizování zvířat a do 48 hodin od aplikace by se zvíře nemělo koupat.

 

  

 

ADVOCATE spot on dogs

ADVOCATE spot on cats

Účinná látka: Imidacloprid, moxidectin

Antiparazitární pipeta s účinností na vnější i vnitřní parazity. Na vnější parazity - blechy a roztoče se používají 2 aplikace podané v intervalu 1 měsíce. V případě ušního svrabu postačí 1 dávka. Na léčbu vnitřních parazitů stačí aplikace jednou za měsíc. Používejte u štěnat od 7 týdnů věku, pro kočky od 9 týdnů věku.

  

  

STRONGHOLD- spot on

Účinná látka: Selamectinum

Je určen k léčbě a prevenci před zablešením, k prevenci onemocnění vyvolaných dirofiláriemi (srdeční červi), k léčbě ušního svrabu, k léčbě infestace všenkami, k léčbě parazitóz vyvolaných dospělými oblými červy a dospělými střevními měchovci. Nepoužívat u zvířat mladších 6 týdnů. Není účinný na klíšťata.

 

Objednávkový formulář

V této sekci se můžete objednat na očkování, kontrolu nebo jiné ošetření. Využijte formulář také pro objednání léků, krmiv a pod. Děkujeme.

*
*
*